Description

Gaziosmanpaşa Sürücü Kursu
Ehliyet almak için kursumuza müracaat eden sürücü adaylarının araç kullanma ile ilgili o güne kadarki birikimi birbirinden farklıdır. Bu nedenle öncelikle durumunuzu ölçüp değerlendiriyor, bu değerlendirme sonucuna göre size özel bir eğitim içeriği planlıyoruz.

KİŞİYE ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ SEVİYENİZE GÖRE PROGRAM İÇERİĞİ
Daha önce hiç araç kullanmamış,
Az çok araç kullanma denemesi yapmış,
Kendi aracını kullanabilecek kadar kendine güvenen bir sürücü adayı olabilirsiniz.
Belki bu tanımlamalar sizin durumunuzu tam olarak tarif etmemiş de olabilir. Her ne olursa olsun biz sizin seviyenizi ölçerek alacağınız 16 saatlik eğitimi sizin ihtiyaçlarınıza uygun ders içerikleri ile planlıyoruz.

Tamamı “ileri ve güvenli sürüş teknikleri” sertifikalı, tam donanımlı, güler yüzlü, anlayışlı ve sabırlı direksiyon öğretmenlerimiz ile araç kullanmanın keyfini süreceksiniz….
Motosiklet ehliyeti çeşitleri ve hangi ehliyetle hangi motosikletleri kullanabileceğiz gibi sorularınıza yanıt alabilmeniz ve alacağınız ehliyete doğru kararı vermenize yardımcı olabilmemiz için sizleri şubelerimize bekliyoruz.

MOTOSİKLET EHLİYETİ EĞİTİMLERİMİZ
Bisiklet kullanmayı bilen herkes motosiklet ehliyeti almak için kursumuza müracaat edebilir. Daha önce motosiklet kullanmış olmanız gerekmez. Kursumuzda verilen eğitimler sınavı geçebilmenin ötesinde olup, trafikte motosiklet kullanmaya başlamanız için yeterli düzeydedir.

MOTOSİKLET EHLİYETİ ALACAKLARA 13 SAAT EĞİTİM
Motosiklet eğitimlerine teorik bilgilendirme ile başlanır. Teorik eğitimlerde motosikletler ve koruma ekipmanları tanıtılır. Daha sonra trafiğe kapalı alanda 12 saat temel sürüş ve hakimiyet eğitimi verilir. Hakimiyet eğitimi tamamlanınca 1 saat akan trafikte sınav provası yapılarak eğitimler tamamlanır.

Short Info