$555 (Negotiable)

Bahçelievler Sürücü Kursu

Offered by: admin

17 Tem, 17 10:08 am Hover for Location administrator

Advertisement Info

Condition:Araba Ehliyeti,

Brand:Bakırköy Sürücü Kursu,

Model: Bahçelievler Sürücü Kursu

Contact with

Phone number 2145789 Reply by email

Description

Bahçelievler Sürücü Kursu
Araba kullanma konusunda hiç tecrübem olmadığından kendime pek guvenim yoktu ama iyi ki sizlerle tanışmışım. Başarmamı, kendime guvenmemi sağladığız için emeğinize sağlık. Güleryüzünüz, ilginiz, alakaniz icin öğretmenlerinize, yetkililerinize ve tüm çalışanlarınıza çok teşekkür ederim.
B Ehliyet Belgesi; genel olarak otomobil sürücülerine verilen ehliyet belge sınıfıdır. Otomobil ehliyeti alacak adaylar için yeni getirilmiş olan otomatik vites ve manuel vites olarak da günlük hayatınızda kullanacağınız araç sınıfına göre ehliyet belgesi alırken de seçebilmekte siniz. Aşağıdan detaylı inceleyerek size en uygun sınıfın bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
A Ehliyet Belgeleri; A Ehliyet motosiklet sınıfı araçları kapsamaktadır. 3 çeşit A sınıfı ehliyet belgesi bulunmaktadır. KW’larına göre ayrılan A Sınıfı Motosiklet Ehliyet Belgelerinin detaylı bilgilerini incelemek için lütfen aşağıdan seçiminizi yapın.
B Düz (Manuel) vites araba ehliyeti alma yaşı 18 yaş ve vites ayrımı olmadan tüm otomobilleri kullanabilir.B düz(Manuel) vites araba ehliyeti ; B otomatik vites araba ehliyeti B1 Atv ehliyetini,M motorlu bisiklet(Moped) ehliyetini ve F traktör ehliyetini kapsamaktadır. Haziran 2004 doğumlu olanlar 2022 yılı Haziran ayı itibariyla B Düz (Manuel) vites araba ehliyeti alabilir.
B Otomatik vites araba ehliyeti alma yaşı 18 yaş ve sadece otomatik vites araçları kullanabilirler.B otomatik vetes araba ehliyeti; B1 Atv ehliyetini,M motorlu bisiklet(Moped) ehliyetini ve F traktör ehliyetini kapsamaktadır.Haziran 2004 doğumlu olanlar 2022 yılı Haziran ayı itibariyla B Otomatik vites araba ehliyeti alabilir.
B Engelli ehliyeti alma yaşı 18 yaş ve sadece otomatik vites veya özel tertibatlı araçları kullanabilir.Haziran 2004 doğumlu olanlar 2022 yılı Haziran ayı itibariyla B engelli ehliyeti alabilirler.B engelli ehliyeti için devlet hastanesinden "B sınıfı engelli ehliyeti" alır yönünde bir sağlık raporu olmalıdır.Engelli ehliyetlerinde sağlık raporu için öncelikle aile hekimi ardından uzaman hekim ve sonrasında sağlık komisyonu olacak şekilde bir yol izlenmelidir.
Ehliyet alma yaşı her ehliyet sınıfı için belirtilen yaşın gün ay ve yıl olarak bitirilmesine denk gelmektedir.

Short Info