Description

sürücü kursumuz 1992 yılından itibaren sefaköyün ilk sürücü kurslarından olma özelliğiyle beraber binlerce kişiye ehliyet vermiştir.Sefaköy metrobüs durağına 5 dk. yürüme mesafesindedir.
arzusuyla çalışmaya devam etmektedir. İlk önce insan felsefesini benimseyen kursumuz, yaptığı yenilikler ile her zaman bir adım önde olmayı sürdürmektedir.
karşılamak ve kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimlerini uygulamaya dayalı ve standart olarak sizler ile paylaşmayı hedefliyoruz.
SİMÜLASYON EĞİTİMLERİMİZLE ADAYLARIMIZIN PEDAL,VİTES GİBİ BECERİLERİNİ GELİŞTİRİP,AKAN TRAFİKTE YAPACAKLARI EĞİTİMİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ !!
BAŞLANGIÇ İÇİN DUR-KALK EĞİTİMİ

PEDAL HAKİMİYETİ İÇİN YOĞUN AKAN TRAFİKTE DİREKSİYON EĞİTİMİ.

AKICI TRAFİKTE İLERİ DÜZEY
Sürücülük eğitimi alanında İstanbul da siz değerli kursiyerlere kaliteli eğitim hizmeti sunuyor. Sürüş seviyenize göre ilk önce özel pistimizde sürüşünüzü deniyor, ardından akan trafikte sürüş eğitimi ve özel direksiyon dersi veriyoruz. Motosiklet eğitimlerimizi haftanın her günü kendi özel pistimizde birebir veriyoruz. Amacımız sadece ehliyet vermek değil, trafikte bilinçli sürücüler yetiştirmektir.

Short Info